13 Octubre 2016 |
19h00 | Calcit Kamnik (SLO) | 2 - 3 (25-18, 23-25, 25-22, 18-25, 13-15) | SK Aich/Dob (AUT) |
14 Octubre 2016 |
18h00 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) | 3 - 2 (25-18, 23-25, 25-22, 18-25, 13-15) | ACH Ljubljana (SLO) |
19h00 | Hypo Tirol Innsbruck (AUT) | 3 - 0 (25-23, 25-21, 25-19) | Bystrina SPU Nitra (SVK) |
19h00 | Calcit Kamnik (SLO) | 3 - 1 (25-18, 25-19, 23-25, 25-14) | Spartak Myjava (SVK) |
15 Octubre 2016 |
18h00 | ACH Ljubljana (SLO) | 3 - 0 (25-15, 25-15, 25-15) | Vegyész RC Kazincbarcika (HUN) |
19h00 | SK Aich/Dob (AUT) | 3 - 0 | Spartak Myjava (SVK) |
20h00 | Bystrina SPU Nitra (SVK) | 3 - 0 | OK Mladost Ribola Kastela (CRO) |
16 Octubre 2016 |
17h00 | Hypo Tirol Innsbruck (AUT) | 3 - 0 (27-25, 25-12, 25-19) | OK Mladost Ribola Kastela (CRO) |
18h00 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) | 3 - 1 (29-27, 17-25, 25-15, 25-18) | Vegyész RC Kazincbarcika (HUN) |
21 Diciembre 2016 |
18h00 | Bystrina SPU Nitra (SVK) | 3 - 0 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) |
22 Diciembre 2016 |
18h00 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) | 3 - 2 (21-25, 25-22, 25-21, 21-25, 15-13) | SK Aich/Dob (AUT) |
23 Diciembre 2016 |
18h00 | Bystrina SPU Nitra (SVK) | 3 - 0 (31-29, 25-22, 25-21) | SK Aich/Dob (AUT) |
28 Diciembre 2016 |
18h00 | Hypo Tirol Innsbruck (AUT) | 1 - 3 (25-27, 21-25, 25-23, 24-26) | Spartak Myjava (SVK) |
29 Diciembre 2016 |
18h00 | ACH Ljubljana (SLO) | 3 - 0 (25-21, 28-26, 25-20) | Hypo Tirol Innsbruck (AUT) |
30 Diciembre 2016 |
18h00 | Spartak Myjava (SVK) | 1 - 3 (33-31, 19-25, 17-25, 23-25) | ACH Ljubljana (SLO) |
12 Enero 2017 |
18h00 | ACH Ljubljana (SLO) | 3 - 0 (25-22, 25-23, 25-14) | Bystrina SPU Nitra (SVK) |
13 Enero 2017 |
17h00 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) | 3 - 2 (25-21, 27-29, 25-20, 26-28, 15-7) | OK Mladost Ribola Kastela (CRO) |
18h00 | Bystrina SPU Nitra (SVK) | 3 - 0 (25-20, 25-23, 25-18) | Calcit Kamnik (SLO) |
19h00 | Hypo Tirol Innsbruck (AUT) | 3 - 0 (25-19, 25-21, 25-14) | SK Aich/Dob (AUT) |
14 Enero 2017 |
17h00 | OK Mladost Ribola Kastela (CRO) | 1 - 3 (20-25, 25-20, 19-25, 28-30) | Spartak Myjava (SVK) |
18h00 | ACH Ljubljana (SLO) | 3 - 0 (25-19, 25-21, 25-19) | Calcit Kamnik (SLO) |
20h00 | Vegyész RC Kazincbarcika (HUN) | 0 - 3 (13-25, 16-25, 14-25) | SK Aich/Dob (AUT) |
15 Enero 2017 |
17h00 | Hypo Tirol Innsbruck (AUT) | 3 - 0 (25-14, 25-21, 25-15) | Vegyész RC Kazincbarcika (HUN) |
17h00 | HAOK Mladost Zagreb (CRO) | 3 - 1 (28-26, 25-23, 20-25, 25-23) | Spartak Myjava (SVK) |
10 Febrero 2017 |
19h00 | OK Mladost Ribola Kastela (CRO) | 0 - 3 (20-25, 11-25, 24-26) | ACH Ljubljana (SLO) |
11 Febrero 2017 |
19h30 | ACH Ljubljana (SLO) | 3 - 1 | SK Aich/Dob (AUT) |
12 Febrero 2017 |
18h00 | OK Mladost Ribola Kastela (CRO) | 1 - 3 (10-25, 25-22, 22-25, 19-25) | SK Aich/Dob (AUT) |
13 Febrero 2017 |
20h00 | Calcit Kamnik (SLO) | 1 - 3 (30-32, 25-23, 17-25, 23-25) | Hypo Tirol Innsbruck (AUT) |
14 Febrero 2017 |
20h00 | Hypo Tirol Innsbruck (AUT) | 3 - 0 (25-18, 25-17, 25-20) | HAOK Mladost Zagreb (CRO) |
15 Febrero 2017 |
20h00 | Calcit Kamnik (SLO) | 3 - 0 (25-20, 25-22, 25-17) | HAOK Mladost Zagreb (CRO) |
17 Febrero 2017 |
18h00 | Vegyész RC Kazincbarcika (HUN) | 0 - 3 (16-25, 14-25, 12-25) | Bystrina SPU Nitra (SVK) |
18 Febrero 2017 |
18h00 | Bystrina SPU Nitra (SVK) | 3 - 0 (25-19, 25-23, 25-21) | Spartak Myjava (SVK) |
19 Febrero 2017 |
18h00 | Vegyész RC Kazincbarcika (HUN) | 0 - 3 (25-27, 23-25, 18-25) | Spartak Myjava (SVK) |
27 Febrero 2017 |
20h00 | Calcit Kamnik (SLO) | 1 - 3 (24-26, 18-25, 25-20, 19-25) | Vegyész RC Kazincbarcika (HUN) |
28 Febrero 2017 |
20h00 | OK Mladost Ribola Kastela (CRO) | 0 - 3 | Vegyész RC Kazincbarcika (HUN) |
1 Marzo 2017 |
20h00 | Calcit Kamnik (SLO) | 3 - 0 (25-23, 25-18, 25-18) | OK Mladost Ribola Kastela (CRO) |